Junior munkatársat keresünk részidős vagy teljes állásra

2017.11.11.

Jelentkezési határidő: 2017. december 4.

Feladatok: senior kutató irányítása mellett szakirodalom összegyűjtése, összefoglalása, jó gyakorlatok, szakpolitikák strukturált dokumentálása, információgyűjtés, adattisztítás, adatbázis rendezés, egyszerűbb becslések készítése, kutatási jelentések formázása, szerkesztése, prezentációk készítése, pályázatok összeállítása magyar és angol nyelven.

Elvárások: társadalomtudományi BA, közösségi gazdaságtan (Public Economics) alapos ismerete, felsőfokú angol íráskészség, magyar nyelvtudás, önállóság.

Előnyt jelent: külföldi tanulmányok vagy releváns munkatapasztalat, kutatási tapasztalat, mikroökonómia és munkagazdaságtan, szociálpolitika vagy jó kormányzás terén elméleti tudás és érdeklődés, ökonometriai alapok, statisztikai szoftverek (különösen Stata), InDesign, és kelet-európai nyelvek (különösen román, bolgár, horvát vagy lengyel) ismerete.

Kezdés 2018 elején.

Jelentkezni angol vagy magyar nyelvű önéletrajzzal és rövid angol nyelvű motivációs levéllel lehet a dora.veress@budapestinstitute.eu címen, 2017. december 4-ig.